Forumüstü Rol Yapma Oyunu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumüstü Rol Yapma Oyunu

Fantastik gençler buraya

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

World of Warcraft

4 posters
YazarMesaj
Muratus
Dungeon Master
Muratus

Erkek Mesaj Sayısı : 148

World of Warcraft Empty
MesajKonu: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:19 am

Uzun bir ara verdikten sonra tekrar başlamayı düşünüyorum.Blizzard Burning Crusade Eklentisiyle batırdıklarını Wrath of the Lich King eklentisiyle kurtardı gibi.Sizin düşünceleriniz neler?

En son Muratus tarafından Paz Kas. 30, 2008 5:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://faerun.yetkin-forum.com
Murat Işıkgetiren
İnsan
Murat Işıkgetiren

Erkek Mesaj Sayısı : 42

World of Warcraft Empty
MesajKonu: Geri: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 9:52 pm

Kesinlikle tekrar başlamanı tavsiye ederim.Acele etsende iyi olur millet heroci raid bitirmeye başladı.
Nevermore
Yarım Elf
Nevermore

World of Warcraft Empty
MesajKonu: Geri: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:24 pm

ewt bende wow u cok sevıyodum ama adamım hack lendı ondan sonra private serverlerde oynamaya basladım ama bı yenı patch Wrath of the lich king oyuna yenıden baslamam icin bi sebeb olabilir.
Nevermore
Yarım Elf
Nevermore

World of Warcraft Empty
MesajKonu: Geri: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:33 pm

hemde cok iyibir sebeb bence ama dusunsenıze level70yapmıssınız adamınız full t6 5k gold un war ve yarın aksam heroic bi ınstace war sızınde gıtmenız gerekıo aksam gırdıgınızde bi bakıosunuz butun herseyı gıtmıs ve saka yapmak ıcınde 1 2 gold bırakıolar sırf bu emek hırsızları yuzunden oyunu bırakmıstım sonra wrath of the lich king gelince private serverlerde az oynadım ve begendım ve oyunu alıp yukledım...
Kemal Taşkıran

Erkek Mesaj Sayısı : 2
İstanbul : İstanbul

World of Warcraft Empty
MesajKonu: Geri: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 11:34 pm

Tabiiki lan! WoW ftw olm! bütün dünya o oyunu oynuo siz oyunu bırakıosunuz falan filan Razz başlayın çabuk Razz

World of Warcraft
1 sayfadaki 1 sayfası